weibliche Jugend U9 -23,6 kg
  1.
 1 Fenne Peeters
 Sportschool van de Pol (BE)
Fenne Peeters
Sportschool van de Pol
Belgien
  2.
 2 Maya Fertig
 HTG Bad Homburg (HE)
Maya Fertig
HTG Bad Homburg
Hessen
  3.
 3 Jolina Bär
 JC Bushido Wüstems (HE)
Jolina Bär
JC Bushido Wüstems
Hessen
  3.
 3 Jana Prituleac
 Judo-Club Gießen (HE)
Jana Prituleac
Judo-Club Gießen
Hessen
  5.
 5 Tamara Krivosikova
 Slavia STU Bratislava (SK)
Tamara Krivosikova
Slavia STU Bratislava
Slowakei
weibliche Jugend U9 -24,4 kg
  1.
 1 Alessia Maria Stevanovic
 TSG Nordwest 1898 Frankfurt e.V. (HE)
Alessia Maria Stevanovic
TSG Nordwest 1898 Frankfurt e.V.
Hessen
  2.
 2 Lisa Kröner
 FC Schweitenkirchen (BA)
Lisa Kröner
FC Schweitenkirchen
Baden
  3.
 3 Jente Rossen
 Judo Vereniging Venray (NL)
Jente Rossen
Judo Vereniging Venray
Niederlande
  3.
 3 Maria Hartmann
 Judo Club Wiesbaden (HE)
Maria Hartmann
Judo Club Wiesbaden
Hessen
weibliche Jugend U9 -26,2 kg
  1.
 1 Sophie Pasztor
 Grays judo (GB)
Sophie Pasztor
Grays judo
Großbritannien
  2.
 2 Lina Kristin Eckert
 Bushido Dinslaken e.V. (NW)
Lina Kristin Eckert
Bushido Dinslaken e.V.
Nordrhein-Westfalen
  3.
 3 Schmid Paula
 FC Schweitenkirchen (BA)
Schmid Paula
FC Schweitenkirchen
Baden
  3.
 3 Lea Kirchherr
 Judoschule Roman Baur (WÜ)
Lea Kirchherr
Judoschule Roman Baur
Württemberg
weibliche Jugend U9 -26,7 kg
  1.
 1 Katrin Wichmann
 Judoschule Roman Baur (WÜ)
Katrin Wichmann
Judoschule Roman Baur
Württemberg
  2.
 2 Lilli Ratzke
 FC Schweitenkirchen (BA)
Lilli Ratzke
FC Schweitenkirchen
Baden
  3.
 3 Sabrina Hohmann
 Kodokan Neuhof (HE)
Sabrina Hohmann
Kodokan Neuhof
Hessen
  3.
 3 Ava-Malu Naiman
 1. DJC Frankfurt (HE)
Ava-Malu Naiman
1. DJC Frankfurt
Hessen
weibliche Jugend U9 -28,2 kg
  1.
 1 Jolina Reinhold
 TSV Abensberg (BA)
Jolina Reinhold
TSV Abensberg
Baden
  2.
 2 Julia Hein
 TSG Nordwest 1898 Frankfurt e.V. (HE)
Julia Hein
TSG Nordwest 1898 Frankfurt e.V.
Hessen
  3.
 3 Marlene Schnoes
 1. DJC Frankfurt (HE)
Marlene Schnoes
1. DJC Frankfurt
Hessen
  3.
 3 Milena Elsner
 JC Geisenheim (HE)
Milena Elsner
JC Geisenheim
Hessen
weibliche Jugend U9 -29,4 kg
  1.
 1 Annika Miner
 Judo-Team Ansbach (BY)
Annika Miner
Judo-Team Ansbach
Bayern
  2.
 2 Julia Dudek
 JC Geisenheim (HE)
Julia Dudek
JC Geisenheim
Hessen
  3.
 3 Lilly Petzold
 1. DJC Frankfurt (HE)
Lilly Petzold
1. DJC Frankfurt
Hessen
  3.
 3 Nathalie Schwarz
 JC Geisenheim (HE)
Nathalie Schwarz
JC Geisenheim
Hessen
weibliche Jugend U9 -31,8 kg
  1.
 1 Svenja Keding
 TC Kreuzau (NW)
Svenja Keding
TC Kreuzau
Nordrhein-Westfalen
  2.
 2 Lara Theisen
 SV Urmitz (RL)
Lara Theisen
SV Urmitz
Rheinland
  3.
 3 Lara Schweickert
 TSG Mainflingen 09 e.V. (HE)
Lara Schweickert
TSG Mainflingen 09 e.V.
Hessen
  3.
 3 Romy Freyberg
 TSG Nordwest 1898 Frankfurt e.V. (HE)
Romy Freyberg
TSG Nordwest 1898 Frankfurt e.V.
Hessen
weibliche Jugend U9 -36,2 kg
  1.
 1 Roos Tillema
 Shoganai Judo Dronten (NL)
Roos Tillema
Shoganai Judo Dronten
Niederlande
  2.
 2 Isabella Fink
 TSV Kirchhain (HE)
Isabella Fink
TSV Kirchhain
Hessen
  3.
 3 Marie Granier
 1. DJC Frankfurt (HE)
Marie Granier
1. DJC Frankfurt
Hessen